atv

Video Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33.4 MB
  • Sürüm 4.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Televizyonda yayın yapan Atv kanalı artık IOS mobil cihazınızda yerini alıyor ve sizlere kanalda tüm içerikleri sunuyor.

IOS mobil cihazınızdan televizyon keyfini yaşayabilirsiniz. Atv kanalında yayın yapan en sevdiğiniz dizileri IOS mobil cihazınızdan izleyebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mobil cihazlarınıza özel tasarlanmış olan Atv kanalının mobil hali ile tanışın. Hiç görmediğiniz bir  tasarımla yepyeni haliyle Atv kanalı mobil cihazınıza indiriliyor. 

İnternet bağlantınızın sağlamlığına göre görüntü kalitesi değişen canlı yayınlara mobil cihazınız ile erişebilirsiniz. Atv kanalında yayınlanan tüm dizilere ve programlara mobil cihazınızdan erişebilir ve anında keyif yapabilirsiniz. Televizyona gerek olmadan mobil cihazınızdan canlı yayınları takip edebilir, kaçırdığınız bölümlere erişebilir ve aynı zamanda içeriklerini hepsini elinizin altına getirebilirsiniz.

Diziler, programlar ve haber bültenleri dilediğin zaman, dilediğin yerde atv uygulamasında sizleri bekliyor. Mobil cihazlar artık yaşamınıza dair her alanda sizlere hizmet vererek yaşamınızı daha kaliteli bir hale getiriyor. Kaçırdığınız dizilerin bölümlerine kolaylıkla anında ulaşabilir ve mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz. 

 

atv indir